مزایای مهاجرت پزشکان به دبی

مزایای مهاجرت پزشکان به امارات

اکنون مهم‌ترین مزایای این روش مهاجرت پزشکان به امارات را بررسی می‌کنیم:

۱. اقامت یک تا دو ساله با امکان تمدید و تبدیل به دائم

 :یکی از مهم‌ترین مزایای کار پزشکی در امارات، امکان اخذ اقامت این کشور است! به یکی از توییت‌های دیگر شیخ محمد بن راشد نگاهی میندازیم:

این توییت همزمان با توییت شیخ محمد بن راشد مبنی بر پذیرش صدور ویزای امارات برای نیروهای متخصص و سرمایه‌گذران منتشر شده است.

در این توییت نخست وزیر امارات از وجود شرایط صدور اقامت دائم امارات برای واجدین شرایط خبر می‌دهد. همچنین امارات به این افراد اجازه می‌دهد علاوه بر حفظ اقامت قبلی خود، پاسپورت امارات را هم اخذ کنند.

پزشکان در ابتدا اقامت 2-1 ساله امارات را اخذ می‌کنند. این اقامت قابلیت تمدید دارد و در صورت داشتن شرایط لازم هم می‌تواند به اخذ اقامت دائم امارات و اخذ پاسپورت امارات هم منجر شود. احتمالا خودتان می‌دانید در این مرحله هم یکی از قوی‌ترین پاسپورت‌های دنیا در دستتان است! 

۲. کار بدون مالیات

 پزشکان و کادر درمان با کار پزشکی درامارات، از پرداخت مالیت معاف هستند .

۳. وارد شدن با جایگاه وعنوان فعلی (عمومی/متخصص)

یکی از مزایای مهم مهاجرت پزشکان به امارات، شروع کار در این کشور از جایگاه فعلی است. جایگاه شغلی فعلی شما برای شروع کار در امارات در نظر گرفته می‌شود.

۴. عدم نیاز به مدرک زبان

مهاجرت پزشکان به امارات به مدرک زبان نیاز ندارد. البته همه می‌دانیم برای کار و زندگی در کشوری دیگر باید تا حدودی دانش زبان داشت. ولی برای اخذ اقامت دبی در این مشاغل  لازم نیست مدرک زبان کنار سایر مدارک ارائه کنید.

۵. حداقل یک بار در سال هزینه رفت و آمد با کارفرما

حداقل 1 بار در سال هزینه‌های رفت‌وآمد شما (ویزا، تیکت و …) بر عهده کارفرما است.

۶.  درآمد بالا و زندگی مرفه

برخورداری از حقوق بالا به درهم امارات، برخورداری از مزایای شغلی و زندگی در یکی از ثرومتندترین و توسعه‌یافته‌ترین کشورهای منطقه از دیگر مزایای کار پزشکی در امارات است.