دبی و پزشکان

امارات متحده عربی United Arab Emirates، یکی از کشورهای توسعه‌یافته، ثروتمند و مرفه حوزه خلیج فارس است که در چند دهه‌ گذشته پیشرفت سریعی داشته است. این پیشرفت و توسعه، تب مهاجرت به امارات را در سال‌های اخیر داغ کرده است. به‌ طوریکه مهاجرت پزشکان به امارات یک اولویت برای مسئولین این کشور شده است. در حال حاضر این کشور عربی جزء یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت پزشکان است.طبق آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت امارات (Ministry of Health and Prevention)این کشور در سال 2020 رقم 4.84 میلیارد درهم از بودجه عمومی را به بخش بهداشت و درمان اختصاص داده است. در این راستا دستمزد پزشکان در امارات، مقدار بسیار قابل توجهی در نظر گرفته شده است.کشور امارات برای توسعه بخش بهداشت و درمان خود، همچنان نیازمند نیروهای پزشکی و درمانی است. اثبات این ادعا و نیاز امارات به حضور پزشکان را می‌توانید در توییت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم (نایب رئیس و نخست وزیر امارات متحده عربی) که اوایل سال 2021 منتشر شد ببینید:

در این توییت، شیخ محمد بن راشد از پذیرش نیروی کار ماهر و متخصص در حوزه‌های مختلف مهندسی، علمی، هنری، پزشکی و … همراه با خانواده در امارات خبر می‌دهد. حقوق بالا در کنار مزایایی نظیر امکان اخذ اقامت دائم و عدم نیاز به مدرک زبان و معافیت از مالیات موارد وسوسه انگیز برای مهاجرت پزشکان به امارات هستند.

تیم ما متشکل از کارشناسان امور مهاجرتی پزشکان است که در ایران و امارات متحده عربی حضور دارند و انجام تمامی امور مربوط به صدور مجوز کاری پزشکان محترم در دوبی با جایگاه فعلی شان در ایران را، تضمین می کنند.
تایید مدارک پزشکان در دبی و انجام امور مربوط به مهاجرت به دبی تخصص ماست.

جهت اطلاع از مراحل انجام کار کلیک کنید.

موردی برای نمایش وجود ندارد.